Jakie korzyści można odnieść biorąc udział w treningu EMS?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Sposób treningowy EMS jest połączeniem aktywności fizycznej oraz wykorzystaniem elektrycznej stymulacji mięśni. Metoda ma na celu bezpieczne, przebadane i wydajne rozwiązanie oraz może być stosowana przez osoby w każdym wieku, niezależnie od poziomu zaawansowania. Trener osobisty opracowuje indywidualny program treningowy dostosowany do Twojej funkcjonalności oraz ambicji, jak również zbalansuje natężenie impulsów, wszystko po to, aby zagwarantować wysoką wydajność podczas treningu.

Co stoi za sekretem efektywności takiego treningu?

Niezawodny MEON EMS poprawia wydolność i przyspieszy metabolizm, zwiększa wydatek energii, wpłynie na zaoszczędzenie czasu oraz uzyskanie niesamowicie zadowalających rezultatów. System wzmacnia mięśnie głębokie oraz pozwala zdecydowanie zmniejszyć ryzyko kontuzji. Według danych i statystyk trening z tym wyjątkowym wielokanałowym stymulatorem jest zupełnie bezpieczny i nie posiada negatywnego wpływu na organizm.

Podczas pojedynczego treningu na urządzeniu elektro-stymulującym mięśnie można spalić 500 nawet do 1200 kcal. Poświęcenie trzydziestu minut na sesję, 2 razy w ciągu tygodnia, pozwoli zauważyć pierwsze rezultaty już po czterech treningach. Kombinezon i elektrostymulator EMS to rewelacyjne akcesoria, które wspierają pracę fizjoterapeutów. Impulsy, które wysyłane zostają przez aparat, docierają do głęboko usytuowanych mięśni wzmacniając je. Gorset na mięśnie spełnia niezmiernie istotną funkcję, zapewniającą stabilizację naszego ciała i pozwala utrzymać kręgosłup w dobrym stanie.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*