Prezent dla gości weselnych? Oryginalny pomysł, aby im podziękować

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Ślub i wesele to wyjątkowa chwila dla każdej pary młodej. Ten niepowtarzalny dzień nowożeńcy zazwyczaj świętują w otoczeniu rodziny i przyjaciół. Coraz częściej upominki dla gości weselnych są miłym gestem, który wyraża podziękowanie za obecność w tym ważnym momencie dwojga zakochanych ludzi. Oto garść oryginalnych inspiracji na prezenty dla gości weselnych. 

Słodkie podziękowania

Amatorzy słodkości mogą zdecydować się na upominki w postaci słoiczków z miodem lub domowej roboty konfiturami. Słoiki będą pięknie prezentować się na weselnych stołach, jeżeli zostaną przyozdobione kolorowymi wstążkami oraz rustykalnymi serwetkami dekoracyjnymi.

Smaczną alternatywą są również ręcznie robione krówki. Wystarczy zapakować je w elastyczną torebeczkę i dołączyć przywieszkę z podziękowaniem.

Kolejnym słodkim pomysłem na podziękowania dla gości są czekoladki z personalizowaną etykietą, nawiązującą stylistyką do zaproszeń ślubnych. Można również zdecydować się na zakup ozdobnych pudełeczek z wypisaną datą ślubu i wypełnić je cukierkami. 

Świeczki, wiatraczki, a może herbata?

Ciekawym pomysłem na podziękowania dla gości będą również kolorowe wiatraczki z przywieszką, które przyjemnie kojarzą się z latem, beztroską zabawą i wiatrem we włosach. 

Buteleczki wypełnione aromatyczną herbatą, ozdobione wstążką oraz przywieszką czy personalizowane świece zapachowe również będą znakomitym podarunkiem dla gości weselnych. 

Interesującą propozycją, szczególnie dla wielbicieli ogrodnictwa, są torebki z nasionami niezapominajek. Gdy zakwitną, będą przypominać gościom o tym wyjątkowym dniu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*