Speed Stacks – nietuzinkowa gra, która zyskała miano sportu

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Speed Stacks to nic innego, jak układanie kubków na czas. Gra powstała w latach osiemdziesiątych, a jej twórcą był niejaki Wayne Godinet. Szybko zyskała miano sportu i dziś można obserwować zmagania w kilku kategoriach, różniących się między sobą zarówno ilością i rodzajem piramid wymagających ułożenia, jak i ilością ludzi biorących udział w grze. Pomimo tego, że dziś gra ma miano sportu, wciąż jest świetną zabawą na imprezę lub rzucanie wyzwań znajomym, którzy nas odwiedzają i wspólne pobijanie rekordów.

Dzięki kubkom marki Speed Stacks otrzymujemy najlepszy możliwy zestaw na rynku, ponieważ jest to pierwsza firma zajmująca się produkcjom kubków do gry, Nie są to zwyczajne kubki do napojów, jak kto mógłby pomyśleć, tylko specjalnie dostosowane do zabawy, czyli cięższe i odpowiednio wyważone. Dzięki grze nie tylko setnie będziemy się bawić, ale również będziemy mogli rozwinąć nasze umiejętności pod względem zręcznościowym i szybkości reakcji. Gra jest bowiem wbrew pozorom wymagająca i potrzeba wprawy, by zostać w niej dobrym.

Nie tylko kubki

Rywalizacja polegająca na szybkim układanie jakiegoś rodzaju gadżetu nie skupia się jedynie na wymienionych kubkach. Również kostki Rubika są wykorzystywane na zawodach, podczas których sportowcy układają je jak najszybciej. jest to niesamowicie skuteczny sposób na rozwój nie tylko zręczności, ale również logicznego myślenia i koordynacji psychofizycznej. No i oczywiście wciąż mamy do czynienia ze wspaniałą zabawą, co jest niemniej ważne.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*