Wypożyczenie odrzutowca – czy jest to opłacalne?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Chociaż mogłoby się wydawać, że wynajem samolotów nie jest w polskich warunkach szczególnie popularny, to jednak wielu przedsiębiorców korzysta z takiej opcji coraz częściej. Dzieje się tak ze względu na fakt, iż znacznie skraca to czas podróży, a także pozwala na szybkie dotarcie w miejsca, które nie są dostępne w rozkładach lotów klasycznych linii lotniczych. Dzięki temu można uniknąć przestojów lub wielogodzinnych podróży samochodem z ogólnodostępnego lotniska do właściwego miejsca destynacji.

To rozwiązanie nawet dla większej liczby pasażerów

Jeżeli interesuje nas prywatny odrzutowiec wynajem takiej maszyny jest niezwykle proste. Wystarczy skontaktować się ze specjalistami, którzy wybiorą dla nas odpowiedni samolot. Na pokład może wejść przynajmniej kilka osób, co pozwala na zabranie niezbędnego personelu na ważną konferencję lub zagraniczny projekt. Istnieje także możliwość znacznego obniżenia kosztów przelotu, dzięki skorzystaniu z usługi empty leg. Dzięki niej można znacznie taniej dolecieć na miejsce odrzutowcem, który inaczej wracałby skądś pusty lub wykonywał przelot techniczny.

Rosnąca liczba przedsiębiorstw, które prowadzą interesy nie tylko w Polsce i w Europie, ale i na całym świecie, spowodowała znaczący rozwój tego typu usług. Planując daleką podróż warto samemu sprawdzić, czy i dla nas nie będzie to najbardziej opłacalna opcja.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*