Co jest potrzebne do wykonania hybrydy w domu?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Manicure hybrydowy cieszy się dużą popularnością. Nic dziwnego, ponieważ w przeciwieństwie do tego tradycyjnego, może utrzymać się na paznokciach nawet przez 3 tygodnie. Początkowo manicure hybrydowy był wykonywany tylko przez kosmetyczki, jednak od kilku lat powiększa się grono kobiet, które robią go samodzielnie we własnych domach. Jaki sprzęt jest do tego niezbędny?

Najważniejsze akcesoria

Aby wykonać hybrydy w domowych warunkach trzeba mieć oczywiście pilnik, bloczek polerski, a także patyczki do odsuwania skórek, czyli akcesoria niezbędne do codziennego dbania o paznokcie. Konieczny jest także zakup dodatkowych produktów, które umożliwią zrobienie trwałego manicure. Lakiery hybrydowe nie wysychają same, dlatego pierwszym niezbędnym elementem jest lampa UV, która je utwardzi. Potrzebny jest również tzw. cleaner, który odtłuszcza płytkę paznokcia, zwykle aplikuje się go z wykorzystaniem wacików bezpyłowych.

Po odtłuszczeniu paznokci przychodzi czas na aplikację na nie produktów. Pierwszym z nich jest baza. Kolejnym punktem jest lakier hybrydowy, który zwykle jest nakładany w dwóch warstwach (każdą z nich należy utwardzić przy użyciu lampy UV). Ważne jest, aby wybierać lakiery dobrej jakości, ponieważ w dużej mierze to od nich zależy czy manicure będzie trwały, duży wybór kolorów można znaleźć na przykład na stronie https://chiodo.pl/pl/88-linia-my-choice. Ostatnim potrzebnym produktem jest top. Jego zadaniem jest zabezpieczenie koloru, a także nadanie paznokciom efektownego połysku.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*