Co ubrać na długą podróż samolotem?

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Dalekie podróże zwykle są ekscytujące, jednak wielogodzinny lot samolotem dla wielu osób jest bardzo męczący. Warto się do niego dobrze przygotować, kluczowy jest dobór odpowiedniego stroju. Co zatem warto ubrać, aby podczas długiego lotu czuć się komfortowo? 

Przede wszystkim wygoda 

Na lot mający trwać kilka godzin nie warto zakładać ubrań obcisłych czy wykonanych ze sztywnych materiałów, ponieważ będą ograniczać ruchy. Warto zdecydować się na założenie kilku warstw odzieży, gdyż klimatyzacja w samolocie może znacząco schładzać powietrze. Dobrym pomysłem jest ubranie wygodnych spodni, na przykład dresowych oraz bawełnianego, przewiewnego t-shirtu i bluzy, którą w każdej chwili można zdjąć. Warto postawić na obuwie o sportowym charakterze, świetnie sprawdzą się chociażby Nike damskie buty.   

Na długi lot warto zakładać ubrania z dobrych jakościowo materiałów. Odzież wykonana z nieprzewiewnych tkanin będzie niekomfortowa i uprzykrzy długą podróż samolotem. Najlepiej sprawdzą się ubrania wykonane z dobrej jakościowo, oddychającej bawełny. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*