E-pracownik. Co daje ci elektroniczny system kadrowy?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Prowadzenie kadr to trudne wyzwanie dla każdego przedsiębiorcy. Nie każdy decyduje się na współpracę z kadrową, a nawet jeśli – wgląd w sytuację wciąż jest konieczny. Każdy błąd w tej kwestii może bowiem zaowocować nieprzyjemnymi sytuacjami czy nawet konsekwencjami prawnymi. E-pracownik to system, który z pewnością ułatwi to zadanie.

Wszystkie dane pracownika w jednym miejscu

Wgląd w dane pracownika powinien być łatwy, szybki i dostępny dla pracodawcy dosłownie zawsze, kiedy tego potrzebuje. Właśnie dlatego klasyczne kadry w formie papierowej to zupełny przeżytek. Nie pomagają w szybkim odnalezieniu danych, a często nawet uzależnione są od tego, czy kadrowa akurat nie ma urlopu albo czy dysponuje czasem na odszukanie informacji.

E-pracownik to system kadrowy, który pozwoli wyeliminować wszystkie problemy związane z wglądem do danych pracownika. Wystarczy po prostu wpisać jego nazwisko, a informacje się pojawią, zaczynając do dawnych osobowych, a kończąc na kwestiach związanych z urlopami.

Zaplanuj pracownikowi jego grafik

Oprócz odczytywania informacji system elektroniczny pozwala także na przydzielenie pracownika do konkretnych zadań na konkretne dni lub godziny. Jeśli chcesz więc zdalnie zarządzać swoimi podwładnymi, jest to doskonały sposób, by zrobić to łatwo, szybko i bez żadnych błędów.

Przydział odzieży i sprzętu

Firma softmaks.pl pomyślała o wszystkim. Jeśli w twoim przedsiębiorstwie konieczne jest przydzielenie pracowniczej odzieży, z pewnością musisz wiedzieć, kto i ile już wykorzystał ze swojego przydziału, a jeśli niespodziewanie potrzebuje więcej, to dlaczego. Informacje takie uzyskasz bez problemu właśnie z elektronicznego systemu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*