Jak bezpiecznie przechowywać swój pojazd na zewnątrz?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

W wielu budynkach brakuje garażu, czy to ze względu na rozmiar działki czy też z jego braku w projekcie, który początkowo nie budził wątpliwości inwestora. Jednak kiedy wraz z nowym domem pojawia się też nowe auto, chcemy o nie zadbać jak najlepiej i nie narażać go na złe warunki atmosferyczne, takie jak pojawiający się latem coraz częściej grad. Zastanawiamy się wtedy, jak uchronić nasz samochód przed uszkodzeniem i szukamy rozwiązania, jakim może być wiata lub garaż wolnostojący.

Blaszaki odeszły do lamusa

Choć garaż blaszany to stosunkowo tanie rozwiązanie, to jednak w znaczący sposób szpeci posesję i jest coraz rzadziej wybierane przez kupujących. Estetyka jest dla nas coraz ważniejsza i chcemy, by nasze otoczenie wyglądało estetycznie i możliwie jak najpiękniej. Przez to właśnie decydujemy się na inne możliwości, lepiej dostosowane do naszych potrzeb.

Coraz częściej wybieraną opcją są wolnostojące wiaty garażowe z drewna. Stabilne i trwałe, wyglądają ładnie i istnieje szereg możliwości harmonijnego wkomponowania ich w otoczenie. Warto zapoznać się z ofertą firm, które je oferują, jak np. https://walkways4u.com/carporty-wiaty-garazowe/, gdzie możemy obejrzeć różnorodne realizacje. Można dobrać je zarówno kolorystycznie, jak i pod kątem pokrycia. Pod dachem mogą być zabetonowane, wyłożone płytami bądź wysypane drobnym żwirem. Dzięki temu inwestor ma szansę dobrać taką wiatę, która najbardziej mu pasuje i najlepiej wygląda w połączeniu z rozwiązaniami zastosowanymi w domu i w ogrodzie.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*