Jak osiągnąć funkcjonalizm we wnętrzu?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Dzisiaj urządzając wnętrze mieszkania, staramy się, aby było ono funkcjonalne, a przy tym estetyczne. Pogodzenie tych dwóch rzeczy nie jest prostą sprawą. Wymaga dobrej orientacji w przestrzeni, a przy tym wyczucia stylu. Przedpokój jest takim pomieszczeniem, gdzie miejsca jest zazwyczaj mało. Trzeba więc zastosować rozwiązania, które pozwolą wygospodarować dodatkowe metry. Szafy przesuwne do przedpokoju będą idealnym rozwiązaniem. Umożliwią przechowywanie wszystkich tych rzeczy, których nie nosimy na co dzień. Nieużywane buty, czy ubrania sezonowe znajdą w takiej szafie swój kąt. Jest ona na tyle przestronna, że bez trudu zmieści wszystkie ubrania, które chcemy tam włożyć. Sprawdzi się też wygodny zestaw kanapa i fotele.

Urządźmy to po swojemu

Funkcjonalizm to również możliwość swobodnego przyjmowania gości. Gdy wpadną do nas z niezapowiedzianą wizytą, trzeba szybko nakryć do stołu. Warto posiadać stół rozkładany, który w normalnych warunkach nie zabiera zbyt wiele miejsca, a po rozłożeniu zmieści się przy nim co najmniej kilka osób. Wygodne krzesła do kolejny z ważnych elementów udanej gościny. W wielu domach panuje obecnie trend ku wymianie przestarzałych siedzisk jeszcze z poprzedniej epoki, na takie o nowoczesnym designie.

Klasyka również jest w cenie, a tradycyjne krzesła nadal świetnie spełniają swoją rolę. By dopasować siedzenia to kolorów panujących w pokoju, warto założyć na nie tkaninę obiciową Berlin która jest dostępna na https://www.toblen.pl/berlin/. Szeroki wybór wzorów i kolorystyki da nam możliwość zaprojektowania obicia zgodnie ze stylem panującym w salonie.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*