Jak przygotować susz do palenia?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Susz do palenia zazwyczaj trafia do nas w formie całego kwiatu konopi. W tym stanie nie nadaje się on za bardzo do użytku w jakikolwiek sposób — byłoby to marnotrawienie cennej rośliny. Dlatego przez paleniem powinniśmy go odpowiednio przygotować, aby po pierwsze inhalować się nim oszczędnie, a po drugie móc cieszyć się maksymalnymi efektami pro zdrowotnymi. Do przygotowania suszu służą różne narzędzia, z których najpopularniejszymi są młynki. Rozdrobnimy nimi kwiat konopny bez ryzyka utraty cennych olejów w nim zawartych. Duży wybór młynków znajdziemy na stronie https://vaporshop.pl/pl/34-mlynki.

Kolejne kroki przygotowania konopi

Jeśli mamy już roślinę przygotowaną, czyli zmieloną w młynku, możemy przejść do wybrania odpowiedniego sposobu palenia. Tych mamy do dyspozycji kilka, z których najbardziej znanym są bletki i skręcane z nich jointy. Jednak mało kto wie, że w tym przypadku mamy dostęp do ogromnej puli możliwości, jeśli chodzi o sam rodzaj bletek. Różnią się między sobą grubością, estetyką a nawet smakiem, Dzięki temu za każdym razem doświadczenie z palenia może być inne.

Aby zapalić, musimy włożyć susz do bletki razem z filtrem i zrolować tak, jakbyśmy przygotowywali papierosa. Finalnie musimy zakleić przygotowanego jointa, co zrobimy przy pomocy poślinienia końcówki bletki językiem. Nie jest to trudne i bez problemu powinniśmy sobie z tym poradzić. Z innych ciekawych sposobów palenia warto zwrócić uwagę na vaporizery oraz bonga, które w niektórych przypadkach mogą okazać się lepsze od bletek.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*