Jak w przemyślany sposób zaprojektować przestrzeń naszego domu?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Przestrzeń w naszych domach powinna być dobrze zaprojektowana. Ważne jest, aby zastanowić się, jak poszczególne elementy domu wpływają na siebie nawzajem. Dla przykładu, duże okno w otwartym salonie sprawi, że będzie on jasny i przestronny, podczas gdy małe okno może spowodować, że pokój będzie wydawał się ciasny i ciemny. 

Ponadto jedna osoba może chcieć mieć otwarty plan piętra, podczas gdy inna preferuje oddzielne pokoje i strefy dla każdego członka rodziny. Niektórzy ludzie lubią spędzać czas w kuchni, podczas gdy inni wolą oddzielną jadalnię lub pokój dzienny. Rozwiązaniem jest znalezienie projektu, który będzie pasował do Twojej rodziny i stylu życia. Taki też może zagwarantować profesjonalny zespół projektantów, takich jak LukSystem, którzy obmyślą rozkład mebli i akcesoriów tak, aby wpasowały się właśnie w styl i potrzeby domowników.

Wnętrze dostosowane do naszych potrzeb

Bądź realistą w kwestii tego, czego potrzebujesz i pragniesz – Jeśli masz małe dzieci lub zwierzęta, zastanów się, czy potrzebujesz dodatkowej przestrzeni na zabawki lub wysokie krzesełka/łóżeczka. Jeśli jesteś zapalonym kucharzem, który uwielbia zabawiać przyjaciół i rodzinę, zastanów się, gdzie będą mogli wygodnie usiąść, gdy będą jeść razem z Tobą przy stole. Jeśli w ciągu dnia jesteś zajęty, ale w nocy lubisz mieć trochę ciszy, spróbuj umieścić kącik do czytania w miejscu, gdzie jest cicho, ale jednocześnie wystarczająco blisko, aby w razie potrzeby móc załatwić sprawy w domu (np. złożyć pranie).

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*