Jak zorganizować ciepły i zdrowy posiłek dla pracowników biura?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wspólne posiłki są wyjątkowo ważnym elementem w kontaktach międzyludzkich. Pomagają one w utrzymaniu przyjacielskich kontaktów, skłaniają do rozmowy, a często są powodem owocującej burzy mózgów. Ciepły posiłek zorganizowany dla Twoich pracowników może przyczynić się do poprawy jakości ich pracy, a jednocześnie umili Wam każdy wspólny dzień i zachęci do integracji, która odgrywa przecież kluczową rolę w pracy grupowej. 

Dieta pudełkowa w pracy

Najedzony pracownik to dobry pracownik! Już dawno udowodniono, że ciepły, zdrowy posiłek poprawia pracę mózgu i sprawia, że jesteśmy o wiele wydajniejsi. Pyszne jedzenie poprawia też humor, a to zawsze motywuje do działania.

Catering dietetyczny to idealne rozwiązanie dla Twojej firmy. Dla przykładu strona https://www.kapitan-cook.pl/ proponuje wysokie zniżki uzależnione od liczby pracowników – im więcej zamawiasz tym większą zniżkę otrzymujesz. Dania bazują na zdrowych i świeżych produktach. Kaloryczność dobierana jest natomiast indywidualnie. Szefowie kuchni pracują nad recepturą, aby dania były nie tylko wyjątkowo smaczne, ale żeby pomagały również w stracie nadprogramowych kilogramów. Posiłki są zróżnicowane, zawsze pełne wartościowych minerałów i witamin. Pakowane próżniowo i przewożone w warunkach chłodniczych zapewniają najwyższą jakość każdego dnia. 

Trójmiasto pokochało już wyśmienity catering biurowy Sopot, Gdynia, Gdańsk – te miasta wyjątkowo upodobały sobie tę formę jedzenia posiłków w pracy. Zamówić go możemy również w każdym większym mieście w Polsce, co świadczy o wysokim zapotrzebowaniu na tego typu usługi.  

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*