Męskie dodatki z zakresu galanterii skórzanej

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Każdy, elegancki mężczyzna powinien pamiętać o odpowiednim doborze dodatków. Stanowią one prawdziwą wizytówkę i nie tylko świadczą o dobrym guście, ale również o klasie i prestiżu. Skórzana galanteria jest zaś symbolem najwyższej jakości i stylu. Jakiego rodzaju dodatki galanteryjne są niezbędne?

Portfel, torba lub aktówka

Przechowywanie pieniędzy w kieszeniach nie jest najlepszym pomysłem – zarówno ze względu na ich bezpieczeństwo, jak i wizerunek mężczyzny. Pierwszym dodatkiem, który powinien więc posiadać każdy mężczyzna jest skórzany portfel. Najlepiej, żeby był wykonany z naturalnej skóry, był kompaktowy i jednocześnie posiadał odpowiednią ilość przegródek: na banknoty, monety, karty i zdjęcia. Dodatkową zaletą będzie dyskretne logo znanej marki, jak choćby takiej jak np. https://kaktus24.pl/cat-pol-1214554532-Portfele.html. Przydatne będą także takie dodatki jak aktówka (do pracy) oraz skórzana torba (na co dzień).

Pasek, zegarek i obuwie

Zegarek na nadgarstku służy nie tylko do odmierzania czasu, ale jest tak naprawdę męską biżuterią. Czasomierz powinien być dostosowany do stylu ubioru danego pana i odzwierciedlać jego usposobienie. Oczywiście, przy najbardziej eleganckich okazjach jedynym możliwym wyborem będzie zegarek na skórzanym pasku. Należy tylko pamiętać, że kolor paska musi być dobrany do barwy obuwia i paska. A wtedy wszystko będzie idealnie do siebie dobrane.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*