Poszukiwania idealnej sukni ślubnej – od czego zacząć?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Suknia ślubna to chyba najważniejsza kreacja w życiu każdej kobiety. W salonach mody ślubnej znajdziemy mnóstwo kreacji do wyboru, ale to wcale nie ułatwia sprawy. Większość panien młodych ma ogromny problem z decyzją, często wahają się praktycznie do ostatniej chwili. Jak wybrać suknię ślubną żeby nie żałować? Oto kilka sprawdzonych wskazówek…

Lustro prawdę ci powie…

Zanim wybierzemy się na zakupy powinniśmy stanąć przed lustrem. najlepiej nago albo w samej bieliźnie. oceńmy na chłodno nasza figurę. Dzięki temu dowiemy się jakie mamy atuty, a co należałoby sprytnie zamaskować… Na przykład jeśli mamy mały biust to powinniśmy zrezygnować z bardzo głębokiego dekoltu. W zamian możemy zdecydować się na suknie z odkrytymi plecami, które wyglądają bardzo pociągająco.

Po drugie suknia powinna pasować stylistycznie do wesela. Kreacja w stylu księżniczki będzie dość dziwnie wyglądała w trakcie ślubu na plaży. Do takiej oprawy pasuje suknia w stylu boho.

Czy warto kierować się najnowszymi trendami?

I tak i nie… Warto orientować się w tym co jest modne, ale suknia ślubna powinna pasować do konkretnej osoby. Od kilku sezonów hitem ślubnym jest sukienka ślubna z koronką. I nic dziwnego. Koronki to bardzo wdzięczny i kobiecy materiał. Dodatkowo bardzo uniwersalny. Koronki mogą być jedynie elementami dekoracyjnymi, jak i pokrywać całą suknię ślubną.
Musimy jednak pamiętać, że koronki nie lubią konkurencji. Dlatego powinniśmy wyjątkowo ostrożnie dobierać pozostałe elementy stroju ślubnego. W tym przypadku łatwo o przesadę.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*