Namiot weselny – jak jest zbudowany?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Namioty ślubne są dużą częścią przemysłu ślubnego. Mogą być używane do wszystkiego, od prostej ceremonii do dużego przyjęcia. Istnieje wiele różnych rodzajów namiotów, ale wszystkie mają jedną wspólną cechę: są wykonane z wytrzymałych materiałów i są zaprojektowane, aby wytrzymać elementy.

Do głównych części namiotu należą:

Stelaż 

Stelaż jest tym, co nadaje kształt namiotowi i utrzymuje go w pozycji stojącej. Wykonany jest ze stalowych lub aluminiowych słupków, które są połączone ze sobą za pomocą klipsów i szpilek. Słupy mogą być połączone na jednym końcu lub na każdym z nich, w zależności od tego, jak długi ma być namiot i jak duży ciężar musi utrzymać. Stelaż pokryty jest płótnem, aby nie było widać go podczas rozkładania namiotu.

Płótno 

Płótno jest używane jako poszycie namiotu weselnego, ponieważ jest trwałe i wodoodporne. Pomaga również utrzymać ciepło wewnątrz namiotu podczas chłodniejszych miesięcy, ponieważ nie przepuszcza światła.

Okna 

Okna są ważne, ponieważ wpuszczają naturalne światło do namiotu weselnego, dzięki czemu wszystko wygląda jasno i wesoło! Wypuszczają one również nadmiar ciepła z wnętrza, dzięki czemu nie musisz się martwić o nadmierne pocenie się podczas tańca.

Jeśli poszukujesz takiej konstrukcji to koniecznie odwiedź stronę: https://www.hale-wynajem.pl/hale-weselne.html.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*