Niedrogie prezenty na różne okazje

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Dawanie prezentów sprawia radość nie tylko osobie, która je dostaje, ale również temu, kto je wręcza. Wywołanie uśmiechu na twarzy, poprzez ofiarowanie trafionego prezentu jest bardzo przyjemnym uczuciem. Każda okazja do obdarowywania bliskich jest dobra.

Niestety nie zawsze możemy sobie pozwolić na drogie upominki. Na szczęście wystarczy się odrobinę zastanowić, by wymyślić np. oryginalne prezenty dla babci i dziadka, mamy, taty lub rodzeństwa i przyjaciół, za stosunkowo niewielką kwotę.

Inwencja mile widziana

Puść wodze fantazji i postaraj się spojrzeć oczami osoby, którą chcesz obdarować. Istnieją prezenty stosunkowo uniwersalne, które można wręczyć każdemu. Należą do nich np. słodycze, dobry alkohol, karty upominkowe lub vouchery na różnego rodzaju usługi. Takie upominki często jednak wymagają sporych nakładów finansowych.

Dlatego, jeśli chcemy sprawić komuś radość, postarajmy się poszukać czegoś, z czego ucieszy się ta konkretna osoba. Dobrym pomysłem są np. spersonalizowane prezenty. Mogą to być słodycze, kubki, koszulki, breloczki. Personalizowane praliny sprawią radość każdemu, a przy odrobinie wyobraźni możemy pokazać, że dobrze znamy osobę, której dajemy prezent.

Do niedrogich upominków mogą należeć również zakładki, oryginalna mieszanka herbaty, maskotka, ramka do zdjęć, breloczek, kosmetyki, bilety do kina, kubki lub śmieszne skarpetki. Jeśli dobrze znamy gust osoby, którą chcemy obdarować, można zakupić jakąś płytę lub książkę. Osoby o większych zdolnościach manualnych mogą pokusić się o stworzenie czegoś własnoręcznie. Na przykład maskotki, kartki lub podkładek pod kubki.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*