Prezenty dla ukochanego

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Robienie prezentów może przychodzić nam łatwo lub z wielką trudnością. Jest to sztuka jak każda inna. Jednak podarowanie czegoś swojemu ukochanemu to inna para kaloszy niż robienie podarunku komuś z kim jesteśmy nie tak blisko. Tutaj jest wielka więź, znamy dobrze naszego partnera, więc raczej oczekuje się od nas, że prezent trafi w jego gusta.

Co warto wziąć pod uwagę na prezent dla ukochanego?

Wieczny płomień miłości… na gaz
Jeśli osoba, którą chcemy obdarować pali papierosy, to można poszukać właśnie w tym kierunku jakieś inspiracji na prezent. Dobra zapalniczka benzynowa będzie doskonałym pomysłem – dzięki temu będzie pamiętał o nas wszędzie, a na dodatek jest to praktyczna rzecz.

Papierośnica
Kolejnym pomysłem może być papierośnica. Możemy wygrawerować swoje inicjały, bądź jakąś sentencję i dzięki temu sprawić, że prezent nabierze jeszcze mocniejszego, osobistego wymiaru.

Wspólna kolacja
Przyjemny prezent dla dwojga. Romantyczna kolacja. Nie musi ona być w drogiej i wykwintnej restauracji. Można też zrobić wersję budżetową: ugotować coś pysznego, stworzyć romantyczną atmosferę przy świecach i odpowiedniej muzyce.

Scyzoryk
Narzędzie wielofunkcyjne, które przyda się zarówno podczas szybkich napraw w domu, jak i dalekich wypraw w głuszę. Można się spodziewać, że taki prezent dla niego będzie czymś bardzo przyjemnym.

Kubek
Klasycznie, ale nie zwyczajnie! Kubek z odpowiednią grafiką czy napisem będzie tanim, bardzo osobistym, ciekawym podarunkiem. Faceci też muszą pić, także kubek będzie im z pewnością potrzebny.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*