Wanna czy prysznic?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Prysznic czy wanna? To pytanie zadaje sobie chyba każdy kto urządza lub remontuje swoją łazienkę. Oczywiście oba rozwiązania mają swoje wady i zalety o których warto wspomnieć.

 

Pod zimnym prysznicem

 

Prysznic to idealne rozwiązanie, gdy dysponujemy niewielką powierzchnią w łazience. Dobrze wkomponowana kabina prysznicowa pozwoli nam zaoszczędzić sporo miejsca. Pod uwagę powinniśmy wziąć także nasze indywidualne upodobania. Jeśli nie przepadamy za długim przesiadywaniem w gorącej wodzie, to prysznic jest dla nas idealnym rozwiązaniem. Na zamontowanie prysznica powinny zdecydować się osoby mające problemy z poruszaniem się. Po zamontowaniu odpowiednich poręczy można się pod nim bezpiecznie umyć. Bez obaw, że upadniemy.

A może odprężająca kąpiel?

Długie kąpiele w wannie również mają swoich zagorzałych zwolenników. I nic dziwnego… Nie ma nic lepszego niż dwadzieścia minut relaksu po ciężkim dniu. Musimy mieć jednak na uwadze, że nawet najmniejsze wanny zajmą sporo miejsca w naszej łazience. Wanna niej jest też dobrym rozwiązaniem, gdy chcemy żyć eko i oszczędzać wodę. Obszerna wanna z pewnością spodoba się dzieciom w naszym domu. Będą mogły w niej spędzać beztroskie chwile i bawić się w pianie.

Czy da się połączyć ogień z wodą?

Gdy w naszej rodzinie znajdują się miłośnicy szybkich pryszniców i długich kąpieli warto pomyśleć nad kompromisem, który usatysfakcjonuje wszystkich domowników. Jest nim kabina prysznicowa połączona z wanną. Taka hybryda łączy w sobie zalety obu rozwiązań.

Bogaty wybór wanien i pryszniców znajdziesz na przykład na stronie: https://adare.pl/.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*