Wygodne meble do gabinetu

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Gabinet to miejsce, które musi się odpowiednio prezentować, ponieważ często służy nie tylko do pracy, ale także przyjmowania ludzi ze świata biznesu. Należy zatem zadbać o jego właściwe zaaranżowanie. Podstawą są w tym przypadku wygodne i funkcjonalne meble w postaci konstrukcji przeznaczonych zarówno do siedzenia, jak i przechowywania dokumentów. Będąc w sklepie, warto pomyśleć w szczególności o meblach Paged, odznaczających się stylowym wyglądem, a jednocześnie bardzo praktycznych.

Podziel gabinet na kilka stref 

Planując wyposażenie do własnego gabinetu, powinniśmy w pierwszej kolejności wyznaczyć trzy strefy – do wypoczynku, pracy oraz przechowywania dokumentów. W tej pierwszej koniecznie musi się znaleźć wygodna, tapicerowana skórą albo tkaniną kanapa, która pozwoli naszym gościom na chwilowy relaks i rozluźnienie w trakcie prowadzenia długich rozmów biznesowych. Poza tym można tutaj z powodzeniem umieścić miękkie pufy (ewentualnie szezlong), stolik kawowy albo stół konferencyjny z krzesłami, jeśli oczywiście wielkość pomieszczenia na to pozwala.

Zwróćmy uwagę na krzesła Sits i inne meble tej marki, gdyż są one niezwykle eleganckie i ergonomiczne. Z kolei do strefy przeznaczonej stricte do pracy idealnie pasują biurka z licznymi szufladami i skrytkami (oraz miejscem na laptop), a także fotele z miękkim siedziskiem, regulowanym oparciem oraz wysuwanym podnóżkiem (skórzane albo obite tkaniną – w zależności od naszych indywidualnych preferencji). W strefie użytkowej natomiast koniecznie umieśćmy solidne regały na metalowym stelażu i komodę – na niezbędne dokumenty, segregatory, teczki i przybory biurowe.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*