Co można kupić na urodziny?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Każdy człowiek lubi otrzymywać prezenty z okazji urodzin, ale istnieje też całkiem spora grupa osób, którym ogromną przyjemność sprawia obdarowywanie innych i sama ekscytacja będąca nieodłącznym elementem procesu wyboru właściwego podarunku. Co jednak zrobić w sytuacji, gdy nie należymy do tej grupy, czas do urodzin kurczy się w zastraszającym tempie, a my nadal nie mamy pomysłu na prezent?

Prezent uniwersalny lub oryginalny – wybór należy do nas

W pierwszej kolejności należy zaczerpnąć garść informacji na temat zainteresowań lub marzeń solenizanta. Trzeba sobie też przypomnieć, czy przypadkiem nie posiada już tej konkretnej rzeczy, jaką chcielibyśmy mu sprezentować. Pomocne mogą się również okazać informacje znalezione na portalach społecznościowych. Jeśli mimo tych starań nie uda nam się wymyślić ciekawego i w miarę oryginalnego rozwiązania, wówczas zawsze możemy wręczyć drugiej osobie podarunek uniwersalny, który jest bezpieczny i zadowoli większość ludzi.

W tej kategorii mieszczą się m.in. pieniądze, kubki z nadrukiem, elementy garderoby, książki, płyty z filmami lub muzyką, gry komputerowe, perfumy, biżuteria, kosmetyki, różne prezenty kuchenne (książki kucharskie, zastawa obiadowa, pojemniki na przyprawy, kufle do picia alkoholu itp.) czy drobne sprzęty elektroniczne (np. dyski przenośne SSD, elektroniczne szczoteczki do zębów, power banki).

Nieco bardziej nowatorskim pomysłem jest wręczenie solenizantowi bonu podarunkowego na skorzystanie z wybranej atrakcji, m.in. jazdy na torze gokartowym czy wizyty w salonie urody. Osoby ponad wszystko ceniące sobie oryginalność mogą natomiast zdecydować się na taki prezent, jak projektor do wyświetlania filmów na ścianie, akcesoria do ćwiczeń fizycznych, zestaw przyborów do malowania czy sztućce do steków villeroy&boch.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*