Do kogo skierowana jest hurtowa sprzedaż odzieży?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Branża odzieżowa cieszy się niesłabnącą popularnością, a rosnąca liczba influencerek oraz trendsetterów tylko zwiększa jej zasięg. W dzisiejszych czasach każdy chce wyglądać modnie i dobrze. Dostępnych jest wiele programów i kanałów w social mediach, które oferują dostęp do wiedzy z tego zakresu, proponują ciekawe rozwiązania stylizacyjne, zestawianie ze sobą poszczególnych elementów odzieży oraz uczą jak wyglądać atrakcyjnie. Zwiększa to popyt na rynku tekstylnym. Każdego roku pojawiają się nowe trendy, które powodują, że sklepy oferują coraz to nowsze produkty. W modzie pozostają również stałe elementy, które stanowią klasykę gatunku i przez wiele lat, niezmiennie cieszą się uznaniem.

Skąd jednak sklepy biorą swój asortyment? Odpowiedzi może być kilka. Jedną z nich jest hurt odzieży, czyli ubrania sprzedawana w dużych ilościach (zwykle zamówienie minimalne obejmuje określoną liczbę sztuk).

Rynek tekstylny

Hurtownie odzieży zwykle oferują swoje usługi różnego rodzaju sklepom – zarówno stacjonarnym, jak i internetowym, które prowadzą sprzedaż tekstyliów. Wciąż dużą popularnością, zwłaszcza w mniejszych miejscowościach, cieszą się targowiska. Można tam spotkać szeroki wybór asortymentu: od bielizny, poprzez obuwie, aż na odzieży skończywszy. Sprzedawcy wystawiający tam swoje towary również korzystają z oferty hurtowni. Zwykle jest to bardzo opłacalna współpraca, ponieważ przy zakupie większej ilości produktów można negocjować ceny i zyskać podczas ich sprzedaży detalicznej na stoisku.

 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*