Klasyczne stroje do biura

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Moda biurowa jest przykładem klasycznej elegancji na co dzień. Proste, schludne stroje sprawdzą się w każdej firmie niezależnie od jej profilu, są symbolem profesjonalizmu, wzbudzają szacunek i dodają pewności siebie podczas spotkań biznesowych. Nie pasują do nich krzykliwe dodatki i mocny makijaż, ale mimo to stylizacje biurowe nie muszą być nudne i bezbarwne!

Ubrania biurowe damskie – jak stworzyć stylizację biznesową z charakterem?

Damskie ubrania do biura oferują większą różnorodność fasonów i kolorów niż dawniej, nie trzeba się już ograniczać do różnych odcieni szarości czy beżu. Co więcej kostium w zdecydowanym kolorze może być nawet oznaką pewności siebie i dać innym sygnał, że jest się osobą zdecydowaną i charakterną, z którą lepiej nie zadzierać. Może być to pomocne przy negocjacjach! Klasyczny kostium składa się najczęściej z ołówkowej spódnicy i żakietu, do tego buty na obcasie, a czasem zamiast spódnicy dopuszczalne są też materiałowe spodnie. Dobrze wygląda stylizacja, w której góra i dół są tego samego koloru, jednak nie jest to regułą.

Natomiast jeśli decydujemy się na różne kolory, wtedy dół powinien być ciemniejszy od góry, więc warto wybierać spódnice czarne, granatowe czy ciemnobrązowe. Jeśli nie czujemy się na siłach, by samodzielnie stworzyć swoją stylizację, wtedy duży wybór gotowych kompletów znajdziemy np. na http://sklep.demarco.pl/garsonki, dzięki czemu każda z pań znajdzie coś dla siebie. Taki kostium sprawdzi się na co dzień w biurze, na spotkaniach firmowych, a nawet podczas takich okazji jak święta czy wesela.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*