Gdzie montuje się podsłuchy?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Współcześnie wykorzystuje się różnego rodzaju podsłuchy nie tylko w trakcie zorganizowanych akcji policyjnych czy detektywistycznych, ale także w celu inwigilowania polityków czy szpiegowania konkurencji. Po tego typu urządzenia sięgają również coraz częściej zwykli ludzie. Wynika to z faktu, że w większości są to sprzęty niezwykle małe, które można z powodzeniem umieścić dosłownie wszędzie. Jeśli zależy nam na zakupieniu skutecznego podsłuchu, to z pewnością posiada go w swojej ofercie każdy profesjonalny sklep szpiegowski.  

Niemal każde miejsce jest dobre

Podsłuchy to miniaturowe nadajniki radiowe, połączone ze specjalnym mikrofonem. Ich działanie polega w dużej mierze na transmisji dźwięków, podobnie zresztą jak w przypadku wszelkich radioodbiorników. Głównym zadaniem tego sprzętu jest rejestrowanie rozmów, których treść jest istotna do pozyskania z punktu widzenia osoby podsłuchującej.

Najczęściej występuje w postaci pluskwy, idealnie dostosowanej do wymagań konkretnego użytkownika i odznaczającej się niewielkimi rozmiarami, co pozwala na jej niedostrzegalny montaż i gwarantuje nam pełną anonimowość. Profesjonalne podsłuchy mogą być umieszczone w następujących miejscach:

– dom lub biuro – podsłuch z modułem GSM nadaje się do zamontowania m.in. w listwie zasilającej, myszce komputerowej, maskotce czy na półce z książkami; służy on np. do kontrolowania zachowania niani (pod względem prawidłowości postawy wobec naszego dziecka) czy pracowników (w celu zweryfikowania ich rzetelności w kontakcie z klientami)

– samochód albo inny pojazd – bezprzewodowy podsłuch można umieścić pod maską lub układem zawieszenia, co pozwala zabezpieczyć auto na wypadek kradzieży (podsłuchiwanie złodziei) 

– wszelkie przedmioty i akcesoria, takie jak torebka, telefon komórkowy, a nawet odświeżacz powietrza

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*