Jak przygotować się do sesji kobiecej?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Zainwestowanie w profesjonalną sesję fotograficzną to świetny pomysł. Zdjęcia pozostaną już na zawsze, czy to w formie papierowej, czy też elektronicznej. Pomogą przypomnieć sobie przeszłość i swój wygląd we wcześniejszych latach. Jak jednak odpowiednio się przygotować do wizyty u fotografa?

Podstawowe zasady

Przede wszystkim warto zadbać o usunięcie zbędnego owłosienia. Sesja kobieca buduarowa ma pokazać to, co w ciele najpiękniejsze, najseksowniejsze i najbardziej zmysłowe. Powinno więc zostać odpowiednio przygotowane. Warto też poprzedniego dnia użyć balsamu, aby skóra nie wyglądała na przesuszoną.

Kolejną istotną kwestię stanowi zadbanie o stan stóp i dłoni. Świetnym pomysłem jest wizyta kilka dni wcześniej u kosmetyczki, aby wykonać manicure i pedicure. Niekoniecznie trzeba malować paznokcie, ale powinny być przynajmniej wyrównane, a skórki przycięte. W innym przypadku mogą zepsuć estetykę całego zdjęcia.

Makijaż i fryzurę często wykonuje się u fotografa, da się to jednak zrobić w domu lub w profesjonalnym salonie. Ważne jest, aby podkreślić swoją zmysłowość i kobiecość. Rozpuszczone, nieco niedbale ułożone pasma pozwalają uzyskać lepszy efekt niż starannie wystylizowany kok. Artystyczny nieład jest obecnie bardzo modny. Makijaż powinien być mocny, zwłaszcza jeżeli chodzi o oczy, aby przyciągał uwagę do twarzy.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*