Jak złożyć regał?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wyposażając swoje mieszkanie lub wymieniając w nim umeblowanie, stajemy między innymi przed koniecznością złożenia regałów. Wprawdzie można zamówić te produkty już w całości, jednak nie zawsze jest to wygodna opcja. Często nie sprawdza się ze względu problemu z transportem lub wniesieniem nie poręcznego mebla. Warto więc wiedzieć, w jaki sposób złożyć taki regał. Oto kilka pomocnych wskazówek!

Składanie regału – czy to takie trudne?

Wbrew pozorom złożenie regału nie jest trudnym zadaniem, jeśli tylko będziemy postępować zgodnie ze schematem, który najczęściej możemy znaleźć w instrukcji. Podjąć się go może w zasadzie każdy. Przed rozpoczęciem składania warto przygotować wszelkie niezbędne elementy. Mowa tutaj o poszczególnych ścianach regału, śrubokręcie, wkrętarce, młotku, czy też śrubach, które między innymi możemy znaleźć tutaj: https://www.kristal.net.pl/sruby.

Następnie przystępujemy do pracy, rozpoczynając od rozpakowania wszystkich części mebla oraz ich dokładnego obejrzenia. Warto już na początku zorientować się, w jakich miejscach znajdą się poszczególne elementy. Kolejnym krokiem jest połączenie bocznych ścian oraz półek. W zależności od rodzaju regału możemy w tym celu wykorzystać wkrętarkę lub śrubokręt. Następnie przytwierdzamy tylną płytę za pomocą młotka i gotowe!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*