Jak zmienić kolor swoich butów zamszowych?

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Czy można odmienić swoją garderobę bez zakupu nowych rzeczy? Okazuje się, że zmiana koloru butów zamszowych jest możliwa. Jakie rozwiązania wykorzystać? Czym się kierować podczas doboru farby do zamszu? O czym pamiętać?

Farba do zamszu i nubuku

Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest zastosowanie specjalistycznej farby, jaka pozwoli nadać butom całkiem nowy kolor. Unikalną ofertę znajdziemy na tej stronie internetowej https://multirenowacja.pl/farba-barwnik-do-zamszu-nubuku-50ml-suede-dye.html. Doskonała jakość produktu da pożądane efekty. Farba nadaje się do renowacji lub kompletnej zmiany koloru obuwia. Barwnik bazuje na specjalnej formule, jaka ma za zadanie zmienić kolor nubuku i zamszu z jasnego na ciemny. Z powodzeniem zastosujemy ją podczas customizacji oraz renowacji butów i akcesoriów, jakie są wykonane ze skóry zamszowej i nubukowej. Plusem jest fakt, że produkt daje możliwość wykorzystania w przypadku materiału naturalnego i syntetycznego. 

Pamiętajmy o tym, aby przed zastosowaniem farby przeprowadzić próbę na niewidocznym skrawku. To pozwoli nam sprawdzić działanie produktu na strukturę i kolor skóry. Jeśli efekt spełni nasze oczekiwania, można przystąpić do dalszych czynności.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*