Jakie przedmioty powinny znaleźć się w gabinecie lekarskim?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Gabinet lekarski to miejsce, do którego idziesz, gdy jesteś chory, ranny lub potrzebujesz pomocy medycznej. Lekarze i inni pracownicy medyczni pracują tam, aby pomóc ludziom takim jak Ty wyzdrowieć. Jeśli masz pytania dotyczące tego, czego możesz się spodziewać w gabinecie lekarskim, porozmawiaj z rodzicami lub przyjaciółmi, którzy już tam byli.

W gabinecie lekarskim powinny znajdować się następujące przedmioty:

Pieczątki lekarskie

Istnieje wiele rodzajów pieczątek medycznych. Pieczątki lekarskie mogą być używane do stemplowania karty wizyt pacjenta lub informowania go, kiedy powinien wrócić na kolejną wizytę. Lekarz może również użyć pieczątki do odnotowania, jaki rodzaj leku jest przepisywany i ile należy go podać.

Recepcja

To tutaj się zameldujesz i uzyskasz wszelkie informacje na temat swojej wizyty. Recepcjonista może poprosić o podanie nazwiska, adresu i numeru telefonu, aby móc odnaleźć Państwa dane. Otrzymają Państwo również formularze do wypełnienia dotyczące historii zdrowia oraz wszelkich przyjmowanych leków.

Poczekalnia

To miejsce, w którym pacjenci czekają na swoje wizyty. Posiada ona wygodne krzesła i czasopisma do czytania podczas oczekiwania. Niektóre poczekalnie posiadają telewizory z programami informacyjnymi lub kreskówkami, aby dzieci nie nudziły się w oczekiwaniu na wizytę.

Biurko asystenta medycznego

To biurko znajduje się zazwyczaj w pobliżu poczekalni, aby asystent medyczny mógł odpowiadać na pytania pacjentów oczekujących na wizytę. Pomagają one również śledzić pacjentów którzy czekają na wizytę. Asystent medyczny może również pomóc pacjentom, którzy czekali przez jakiś czas, osiadając w poczekalni.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*