Modele torebek, które warto mieć w szafie

Modele torebek, które warto mieć w szafie

Jessica Lynn Lewis/pexels.com

Styl życia
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Każda stylizacja musi zostać uzupełniona o modne dodatki podkreślające całość. Wygodne buty, przeciwsłoneczne okulary czy apaszki są bardzo ważnym elementem, jednak na szczyt listy wysuwa się torebka. Ten niewielki przedmiot do przechowywania rzeczy osobistych jest jedną z niewielu rzeczy, którą kobieta ma zawsze przy sobie. Występują w różnych formatach i odsłonach. Przykładowo klasyczna torebka listonoszka z paskiem na ramię jest bardzo komfortowym wyborem podczas codziennej podróży do pracy. Poniżej spis kilku ciekawych modeli, które powinny znaleźć się w kobiecej szafie. 

Ponadczasowe modele i hity ostatnich sezonów

Najmodniejsze wzory w ostatnim czasie to przede wszystkim torba worek ze ściągaczem oraz spora torebka koszyk przydatna podczas ciepłych miesięcy i spacerów po plaży. W torbie shopper można pomieścić nie tylko rzeczy osobiste, ale również przy odrobinie szczęścia ulubioną książkę czy iPada. Ten model charakteryzuje się dużą wielkością, przez co nie jest konieczne noszenie dodatkowych reklamówek. Inny niezbędny wzór to kopertówka. To niewielka torebka bez rączek oraz długiego paska, przez co trzeba nosić ją w ręku. To bardzo modny dodatek mieszczący w sobie najpotrzebniejsze rzeczy.

Kolejnym niezastąpionym elementem kolekcji torebek jest wersja wieczorowa. Jeżeli chodzi o wygląd, ograniczeniem jest kreacja projektanta. Torebka wieczorowa powinna być dobrana do sukni lub kostiumu. Może być bogato zdobiona kryształkami lub piórkami. W tym zestawieniu nie można pominąć wzorów na łańcuszku, które widzi się na ulicach miast i miasteczek.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*