Nowoczesny taras – jakie meble wybrać?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Taras jest jak dodatkowy pokój w mieszkaniu. Kiedy tylko na dworze robi się ciepło, właściciele spędzają na nim dużo czasu. Odpoczywają, spotkają się z przyjaciółmi, bawią z dziećmi, a nawet pracują. Warto więc urządzić go w nowoczesny i funkcjonalny sposób. Jakie meble sprawdzą się, gdy jest on duży, a jakie, gdy jest niewielki?

Obszerny taras

Dla szczęściarzy, którzy mogą poszczycić się dużą, zewnętrzną przestrzenią sprawdzą się przede wszystkim wygodne leżaki oraz stolik. Jeśli miejsca jest wystarczająco, warto postawić na nim także stół z krzesłami. Letnie wieczorne kolacje staną się wtedy dużą przyjemnością. Jeśli na podłodze znajdują się płytki, dobrze położyć na nie dywan. Musi być on jednak odporny na warunki atmosferyczne. Miło będzie po nim chodzić, a dodatkowo uchroni on nasze stopy zarówno przed chłodem, jak i zbyt mocno nagrzaną terakotą. Na tarasie nie może zabraknąć również odpowiedniego oświetlenia. Wisząca, metalowa lampa w designerskim stylu lub dwie stojące w różnych kątach będą świetnym dodatkiem. Ciekawe w formie i kolorystyce propozycje zarówno lamp, jak i mebli można znaleźć na stronie: https://lampalampa.pl/.

Niewielka przestrzeń do zagospodarowania

W tym wypadku warto postawić na naturalne, designerskie meble. W zależności od tego, czy miejsce wykorzystywane będzie w ciągu dnia do pracy, czy raczej wieczorami do relaksu, należy zdecydować, czy wstawić sofę, czy raczej stolik i jedno lub dwa krzesełka. Oryginalne dodatki, takie jak nowoczesny dywanik, ciekawe oświetlenie oraz bujna roślinność sprawią, że taki taras będzie wyglądał modnie.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*