Organizer podróżny – czy warto go posiadać?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Organizery podróżne są dostępne w wielu kształtach i rozmiarach – od toreb do plecaków, od walizek do torebek na przybory toaletowe. Mogą być używane do wszystkich rodzajów podróży – od krótkich weekendowych wypadów do długich wakacji na całym świecie.

Głównym celem organizatorów podróży jest pomoc w efektywnym pakowaniu, tak aby wszystko zmieściło się do walizki lub plecaka, bez konieczności martwienia się o pozostawienie czegoś za sobą, ponieważ nie zmieściło się w innym miejscu (lub ponieważ o tym zapomniałeś). 

Jeśli szukasz organizera podróży, oto czego powinieneś w nim szukać:

Wszechstronność 

Dobry organizer powinien być w stanie pomieścić więcej niż tylko Twoje kosmetyki. Powinien być w stanie pomieścić również ubrania, dokumenty i inne niezbędne rzeczy. Szukaj takiego, który może być używany jako plecak lub torba na kółkach, kiedy nie musisz nosić całego swojego sprzętu w jednym miejscu.

Przegródki 

Organizer z wieloma przegródkami ułatwia szybkie znalezienie rzeczy bez konieczności rozpakowywania wszystkiego na raz. Szukaj co najmniej trzech przegródek – jednej na odzież, jednej na elektronikę i jednej, w której zmieszczą się buty lub inne większe przedmioty.

Organizacja 

Dobry organizer będzie miał kieszenie lub uchwyty, które pozwolą na oddzielenie przedmiotów od siebie, aby nic nie zostało zgniecione lub uszkodzone podczas transportu. Z pewnością przyda się również zewnętrzna kieszeń, w której można przechowywać mniejsze przedmioty, takie jak klucze, telefony i pieniądze, aby były łatwo dostępne, ale nie zgubiły się w samej torbie.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*