Przewiewny strój na lato – jakie elementy są ważne?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Lato to uciążliwy czas dla wszystkich osób, szczególnie tych pracujących w biurach. Gdy dodatkowo nie ma tam klimatyzacji, trudno o efektywną pracę. W takiej sytuacji trzeba zapewnić sobie komfort innymi metodami i dobrać przewiewny strój na lato. Panie powinny zrezygnować z ciężkich butów. Szpilki też nie są wskazane, bo obciążają kręgosłup, a dodatkowo zmniejszają wygodę chodzenia.

Najlepiej więc zainwestować w sandały lub modne ostatnio obuwie sportowe. Buty damskie firmy Puma to klasyka gatunku. Te dostępne na https://www.vip-brands.pl/damskie-obuwie-damskie-puma są doskonale przewiewne, a przede wszystkim wygodne, zapewniają idealny komfort zarówno w biurze, jak i poza nim. Sprawdzą się podczas porannej przebieżki a także popołudniowego wypadu do parku.

Odpowiednie ubranie też jest ważne

Pamiętajmy jednak, aby zadbać też o inne elementy garderoby. Przewiewne sukienki to podstawa o tej porze roku, więc warto w miarę możliwości odstawić ciasne garsonki oraz eleganckie koszule. To samo dotyczy mężczyzn – dla nich idealny będzie zwykły t-shirt. To element stroju, który nigdy nie wyjdzie z mody. Ich duży wybór oferuje m.in. VIP Brands. Koszulka musi być wykonana z jakościowego materiału, by dobrze spełniała swoją funkcję.

Odpowiednio szerokie wycięcie pod szyją zapewni dobrą wentylację nawet bez posiadania guzików. Najlepiej, aby ubranie było w jasnym kolorze – najlepiej sprawdzi się on podczas upałów. Taka stylizacja będzie praktyczna oraz niezwykle wygodna na kilka gorących dni.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*