Styl uliczny – jak stworzyć ubiorem wrażenie przemyślanej niedbałości

Styl uliczny – jak stworzyć ubiorem wrażenie przemyślanej niedbałości

Vlada Karpovich/pexels.com

Styl życia
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Styl uliczny przez długi już czas króluje w mediach społecznościowych i oczywiście na mieście. Praktyka, wygoda i moda – to trzy słowa idealnie go opisujące. W praktyce dobieranie tego typu stroju może przysporzyć sporo problemów. Nie przejmuj się – stosując się do naszych rad na pewno ograniczysz ich ilość do minimum!

Zwyczajność w modzie

Nie przesadzaj z luźnymi tkaninami i fasonami. Jeśli stawiasz na wygodną, stylową bluzę, nie dobieraj dresowych spodni do kompletu. Stylizacja przybierze wówczas zbyt bezładny charakter. Zamiast tego podkreśl kształt swoich nóg dopasowanymi spodniami o prostym fasonie i jednolitym kolorze. Mogą to być np. ciemne bądź jasne jeansy. Zadbaj o swoje włosy i estetykę twarzy. Jeśli Twoja stylizacja jest inspirowana stylem ulicznym, stylem niezwykle luźnym i nieformalnym, cała reszta odpowiadająca za twój wizerunek musi prezentować się schludnie, wręcz nienagannie – czyste, ułożone włosy, zadbana cera, makijaż, jaki zwykłaś na co dzień nosić.

Pamiętaj o adekwatnym doborze odpowiednich części garderoby, zwłaszcza gdy decydujesz się na modne lecz krzykliwe wzory. Bierz pod uwagę to, że materiały o oryginalnej, unikatowej aplikacji przyciągają uwagę dużo bardziej niż te o jednolitym kolorze. Najlepiej więc nie łączyć ze sobą kilku oryginalnych motywów, by wydobyć w pełni wdzięk tylko jednego. Zabieg ten pozwoli uniknąć chaosu w stylizacji oraz poprawi wizerunek jako taki. Warto napomknąć o trendzie noszenia bluzek z napisami na przodzie lub na plecach. Bez względu na sens naniesionego tekstu urozmaicą one Twój strój i uczynią go bardziej intrygującym. Przykuwają uwagę, a to jest bardzo istotne, zwłaszcza jeśli moda jest dla Ciebie ważna.

Tego typu bluzki czy T-shirty możesz śmiało nosić w dużych rozmiarach i łączyć je z jeansowymi spódnicami, które znaleźć możesz na stronie https://pauzza.pl/sklep/odziez/spodniczki/.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*