Teneryfa – idealne miejsce na urlop

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wakacje zbliżają się dużymi krokami i warto zacząć je planować. Im wcześniej zaczniemy szukać idealnej dla nas oferty, tym lepiej! Teneryfa to idealne miejsce na spędzenie wakacji, a jak wiadomo organizowanie ich samemu jest uciążliwe, więc najlepiej skorzystać z gotowej oferty. Wycieczka fakultatywna Teneryfa – brzmi idealnie dla osób, które cenią sobie wygodę i lubią gdy ich wakacje są zaplanowane od A do Z, z najmniejszymi szczegółami.

Dlaczego Teneryfa?

Jest to przepiękna, hiszpańska wyspa, położona na Oceanie Atlantyckim, będąca częścią archipelagu Wysp Kanaryjskich. Jest największą i najludniejszą wyspą w archipelagu. Jeśli lubisz lśniący piasek, palmy, przejrzystą wodę, to Teneryfa jest idealnym miejscem dla Ciebie. Teneryfa wynajem Puerto De La Cruz – to główny ośrodek na północy wyspy. Posiada przepiękne stare miasto, twierdzę San Felipe, Park Taoro oraz Loro Park. Jest to miasteczko położone nad morzem, z pięknymi widokami tak charakterystycznymi dla całej wyspy. Teneryfa posiada aż 340 km wybrzeża oraz 140 plaż, malownicza czarna Playa Jardin leży właśnie w Puerto de La Cruz. Jest to niesamowite miejsce, w którym czerń piasku pięknie kontrastuje z niebieską wodą.

Zwiedzanie i atrakcje

Na Teneryfie warto zobaczyć: Santa Cruz i Puerto de la Cruz, 1000-letnia dracena w Icod del los Vinos, skalne baseny w Garachico, Park Narodowy Teide, La Laguna, klify Los Gigantes, wioska i wąwóz Masca w górach Teno. Aktywni turyści mogą skorzystać z takich atrakcji jak surfing, windsurfing, kitesurfing czy nurkowanie.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*