Żel na włosach – czy wciąż jest modny?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Domeną lat dziewięćdziesiątych, a także tych rozpoczynających dwudziesty pierwszy wiek były męskie fryzury stylizowane za pomocą żeli. Używał ich każdy Pan, który uważał się za modnego. Dopełnieniem trendowych stylizacji były włosy „postawione” na żelu, wyglądające na lekko mokre, a czasem nawet na nieświeże. A jak jest obecnie?

Godne zamienniki

A obecnie żele do włosów kojarzą się bardziej z szalonymi latami dziewięćdziesiątymi i królującą wtedy w dyskotekach muzyką disco polo. Raczej odchodzi się od stylizowania włosów za pomocą tego kosmetyku. Rolę żeli do włosów w dzisiejszych czasach przejęły zarówno damskie jak i męskie kosmetyki służące do układania fryzur. Ich wybór a także dostępność na rynku jest powszechna. Panowie swoje krótsze czy dłuższe kosmetyki stylizują przy użyciu wszelkiego rodzaju past czy gum. Podobnie Panie, w celu ujarzmienia włosów używają pianek, lakierów. Użyte z odpowiednim umiarem zapewniają nienaganną fryzurę, która wygląda świeżo i profesjonalnie. Nie trzeba posiłkować się żelem, z którym łatwo jest przesadzić.

Do wyboru do koloru!

Jak widać- wybór produktów do stylizacji włosów jest duży, a sporo marek oferuje coraz to nowe rozwiązania. Jednakże, jak mówi stare porzekadło: nie to co ładne to ładne, ale to ładne co się komu podoba. W myśl tej zasady, warto się trzymać swoich ulubionych i sprawdzonych kosmetyków. Jeżeli efekt jaki daje żel do włosów jest satysfakcjonujący oraz sprawdza się najlepiej, nie warto radykalnie ryzykować! Choć spróbować warto zawsze!

Artykuł napisany we współpracy ze sklepem Blue Star Beauty – oferującego artykuły fryzjersko kosmetyczne.

Sprawdź przykładową ofertę sklepu: “lakiery hybrydowe magnetyczne”.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*