Gdzie sprawdzą się dmuchane zabawki?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Rozpoczynający się sezon wiosenno-letni sprzyja aktywnościom na świeżym powietrzu. Wśród licznych możliwości spędzania czasu w ogrodzie coraz większą popularność zyskują zabawki dmuchane. Stanowią alternatywę dla tradycyjnych zabawek i nadają się zarówno dla młodszych dzieci, jak i dla tych starszych. Najczęściej przy tego rodzaju zabawkach przychodzi na myśl dmuchany zamek. Aby zafundować dziecku taką radość wcale nie trzeba mieć ogromnego ogrodu. Zamek nadaje się także do mniejszych ogródków, ponieważ do wyboru są różne modele i rozmiary. Wbrew pozorom łatwo i szybko się je rozkłada. Jedynie 60 sekund zajmuje przygotowanie zamku do zabawy i poradzi z tym sobie jedna osoba.

Rozrywka dopasowana do zainteresowań dzieci

Zamki sprawdzą się także w wesołych miasteczkach oraz przy lokalach, w których odbywają się imprezy okolicznościowe. Coraz popularniejsze jest organizowanie rozrywki dzieciom na weselach czy rodzinnych zjazdach, gdzie mogą bawić się pod okiem animatora. Dmuchane zabawki nadają się także do wykorzystania w bawialniach dla dzieci, a także podczas festynów plenerowych. Przy odpowiednio dużej hali sportowej można ich użyć także na imprezie organizowanej wewnątrz. Firma 4iQ oferuje w swoich zamkach zjeżdżalnie, baseny z kulkami, trampoliny czy obręcze do rzutów. Każdy zamek to indywidualny, kolorowy projekt, który wyglądem przypominać może plażę, baśniowy pałac, zwierzę lub sklep. Można więc wybrać to, co dzieciom najbardziej przypadnie do gustu. Zabawa na dmuchańcu rozwija wyobraźnię, a także zapewnia niezbędną dawkę aktywności fizycznej.

Uniwersalność wykorzystania

Ponadto taka zabawka stanowi niezapomnianą atrakcję na dziecięcych urodzinach Ważne, aby podczas zabawy zadbać o zasady bezpieczeństwa i nie zostawiać dzieci bez kontroli osoby dorosłej. Wysoka jakość potwierdzona jest gwarancją. Dmuchane zabawki wykonane są z bardzo trwałych materiałów – PCV i podwójnie obszywanego nylonu. Sprawdzą się zatem w miejscach z różnym podłożem, choć na trawie lub ziemi najłatwiej zamocować tego typu konstrukcję.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*