Jak przedłużyć żywotność naszego smartfona?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

W dzisiejszych czasach smartfon towarzyszy typowemu użytkownikowi praktycznie wszędzie. W podróży, na zakupach, w kolejkach, podczas odpoczynku, a nawet w toalecie. Urządzenie eksploatowane tak intensywnie oczywiście jest narażone na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Najczęściej powstają one w efekcie upadków bądź zarysowań ostrymi krawędziami podręcznych przedmiotów, np. kluczy. Warto wiedzieć więc, w jaki sposób skutecznie zabezpieczyć swój smartfon.

Szkło hybrydowe jako skuteczna osłona ekranu

Z myślą o ochronie najbardziej newralgicznej części telefonu powstał materiał, który łączy w sobie odporność hartowanego szkła oraz elastyczność folii. Dodatkowe wzmocnienie konstrukcji stanowi zastosowanie powłok ceramicznych. Dzięki temu twardość produktu osiąga bardzo wysoki poziom 7H w 10-stopniowej skali twardości. Oznacza to, że jest on tak twardy, że można nim zarysować szkło. Stanowi zatem odpowiednie zabezpieczenie każdego normalnie używanego smartfona. Zapobiega powstawaniu rys czy zadrapań. Chroni także wyświetlacz przed pęknięciem podczas upadku na twardą powierzchnię, nawet ze znacznej wysokości. Użytkownicy firmy Huawei mogą wybierać z bogatej oferty szklanych osłon w dobrych sklepach internetowych, takich jak np. tym na stronie https://campur.pl/Szklo-hartowane-do-Huawei-c2640. Dzięki temu każdy dopasuje odpowiedni produkt do swojego modelu.

Szkło hartowane do ekstremalnych zastosowań

To „pancerne” rozwiązanie przewidziane jest dla osób, które żyją wyjątkowo aktywnie. Np. dla miłośników sportów ekstremalnych, takich jak wspinaczka wysokogórska, downhill czy motocyklistów enduro albo wykonawców wyjątkowo wymagających zawodów. Wszędzie tam, gdzie ma się do czynienia z twardymi powierzchniami, pyłami czy innymi czynnikami, które mogą stanowić zagrożenie dla powierzchni telefonu. Osłona na wyświetlacz wykonana z podwójnie hartowanego szkła, dzięki swojej wyjątkowej twardości i wytrzymałości sprawdzi się nawet w najbardziej wymagających warunkach.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*