Jaki zapach do domu wybrać?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Dobrze wpływają na nastrój

Zapachy do domu to świetny sposób na spersonalizowanie Twojego pomieszczenia. Wybór zapachu nie jest tak łatwy, jak się wydaje. Musisz pomyśleć o nastroju, który chcesz stworzyć, porze dnia i czy chcesz czegoś świeżego czy uspokajającego.

Wskazówki jak wybrać odpowiedni zapach

– Wybierz zapach, który reprezentuje to, kim jesteś i jak chcesz, aby inni cię postrzegali. Na przykład, jeśli jesteś bardziej spokojny i zrelaksowany, to może coś takiego jak wanilia lub jaśmin będzie dobrze działać. Jeśli jesteś bardziej przedsiębiorczy i wyluzowany, to może wybierz coś w stylu cytrusów lub bergamotki.

– Upewnij się, że dobrze komponuje się z innymi zapachami w Twoim domu. Na przykład, jeśli masz dużo kwiatowych zapachów w domu, to może wybierz coś drzewnego jak drzewo sandałowe lub cedrowe zamiast czegoś cytrusowego jak cytryna lub pomarańcza, jak również dopasowanie do wszelkich świec lub kadzideł, które mogą być palone w tym czasie.

– Jeśli jest jakiś pozostały zapach od gotowania (jak czosnek), to spróbuj zmienić zapachy używane podczas gotowania na coś bardziej neutralnego jak rozmaryn lub mięta, więc nie będzie się on rzucał w oczy, gdy ktoś wejdzie do kuchni po podaniu obiadu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*