Jakie schorzenia mogą być leczone za pomocą opasek magnetycznych?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Magnetoterapia znalazła szerokie zastosowanie w wielu działach medycyny, w tym zwłaszcza w ortopedii, reumatologii, a także różnych chorobach wewnętrznych. Jej główna zaletą jest to, że pozwala na głębokie, a nie jedynie powierzchniowe oddziaływanie na daną część ciała. Jednym z popularnych produktów wykorzystujących pole magnetyczne jest specjalna opaska na kolano lub nadgarstek. Stosuje się ją np. przy leczeniu stanów zapalnych czy uśmierzaniu bólów stawowych i zwyrodnieniowych. 

Metoda bezpieczna i efektywna 

Noszenie opaski magnetycznej to zdecydowanie najprostszy, a jednocześnie najbardziej skuteczny sposób na pobudzenie mechanizmów samoregulacji oraz samokontroli zachodzących w naszych komórkach. Jednym słowem, te niepozorne produkty stymulują bioenergetyczny system ciała, wykazując silne działanie przeciwobrzękowe i przeciwzapalne. W związku z tym zaleca się ich stosowanie szczególnie w procesie leczenia:

– nadwyrężeń i bólów kolan spowodowanych nadmierną aktywnością ruchową (dotyczy to głównie sportowców, ale nie tylko)

– obrzęków pourazowych 

– mniej lub bardziej poważnych stanów chorobowych zarówno rzepki, jak i łękotki

– przewlekłych zmian zwyrodnieniowych oraz reumatycznych 

– mrowienia nadgarstków, palców czy dłoni

– naciągnięć mięśni

– upośledzenia funkcji ręki zaistniałego wskutek zaburzeń krążenia

– bólów lub obrzęków występujących po złamaniach kończyn  

Dodajmy, że nowoczesne opaski magnetyczne pasują na każde kolano lub nadgarstek, ponieważ posiadają w swojej konstrukcji regulację. Bez problemu kupimy je w tym sklepie internetowym: https://butterfly-mag.com/pl/c/Opaski-na-nadgarstek/35

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*