Wieczorowy look na szczególne okazje

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wybierając się na randkę lub wieczorne wyjście z koleżankami, chcemy wyglądać olśniewająco. Taki look zapewni nam nie tylko perfekcyjny makijaż, ale także kilka zabiegów, które powinnyśmy wykonać przed wyjściem. Elementem obowiązkowym przygotowań jest staranna depilacja ciała i nawilżenie twarzy pod make’up. To doda nam pewności siebie i pozwoli uniknąć krępujących momentów. Dobrze jest także zadbać o dłonie. Sam kolorowy lakier może szybko odprysnąć, dlatego warto manicure wykonać metodą hybrydową, a całość utwardzić topem, który kupimy tutaj https://mar-kos.pl/pl/154-utwardzacze-do-paznokci. Tak uszykowane przystępujemy do ostatnich kroków podkreślających naszą urodę.

Godzina przed wyjściem

Kolejne kroki, jakie powinnyśmy podjąć przed wyjściem z domu to ułożenie fryzury i makijaż. Oczywiście możemy skorzystać z usług profesjonalnej fryzjerski oraz makijażystki, jednak jest to dosyć kosztowne. Jeśli zdecydowałyśmy się same ułożyć fryzurę i pomalować twarz, nie testujmy tego dnia nowych fryzur, jak też kosmetyków. Postawmy na sprawdzone rozwiązania, które przetestowałyśmy wcześniej. Pamiętajmy, że preparaty dobrej jakości będą się trzymać dłużej na naszej twarzy.

Całość makijażowej stylizacji dopełnią gęste rzęsy, które kupimy na https://mar-kos.pl/pl/47-makijaz. Dzięki nim nasze spojrzenie stanie się głębsze oraz bardziej tajemnicze. Usta możemy podkreślić klasyczną czerwienią, jednak uważajmy, by nie przerysować zbytnio twarzy. Tak jak w każdym innym przypadku, nadmiar kolorów nie jest tu mile widziany.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*